Peale ligi 24. tunnist retke, oleme lõpuks ka õnnelikult sihtkohas
Esmatutvus Black Stork, PGA Golfiväljakuga 

Allikatest õnnestus välja uurida, et golfiväljak koos esimese 9 rajaga avati alles 90-ndate lõpus.  Järgmise kuue aasta jooksul saadi valmis ka täismõõtmeline väljak ning aastaid hiljem lisati veel 9 rada - seega sai Black Stork'ist  27. rajaline väljakutseid täis golfirada. Kaunid vaated Tatra mäestikule veel kõigele lisaks. 2011.aastal omastati väljakule ka kvaliteedimärk - a PGA Golf Course!

No eks tahtsime ka meie seda kõike oma silmaga näha, seetõttu võtsimegi ette rohkem kui 1400 km pikkuse autosõidu. Suureks tõukeks oli muidugi kohaliku Lomnicky Golfiklubi saadetud kutsed nende iga-aastasele LGK Championshipsile. Seega polnud siin kaua vaja oma pead vaevata ...

Täna õnnestus väsimusega võideldes teha ka esimene kerge Range'i trenn ning mängida 9 rada Taylor väljakul - esmapilgul tundus kuidagi kodune ja mõnus, meenutades vägisi Otepääd. Kuna keegi meist pole loomulikult siin kunagi mänginud siis "alguses" läksime vaikselt draividega peale :) Selgus, et ruumi isegi kohati on, samas valitseb sind igal sammul oht - water hazard'id jms. Liivabunkrid olid täna kuidagi eriti jalajälgi täis, võimalik et hooldusmehed käisid seal suuremat sorti piknikku korraldamas üldse. Igaljuhul peale paari rada oli selge, et midagi lihtsat siit ei tule ja peame kõvasti pingutama, et üldse midagi korda saata. Griinid tundusid Ikxi arvates äravahetamiseta sarnased olema WBG omadega ja peale mõne Bogey tegemist tuligi juba ka esimene Par kaardile. Üldiselt oli fairway siiski väga mängitav ja mõnusalt pehme. Lõpetasime prooviringi eelse proovipäeva positiivsete nootidega ja tellisime Lobbyst endale külmad Pilsner Urguell'id - see päästis päeva! Homme siis juba ametlik prooviring ja mängime ka teist välja poolt - Braid väljakut. Over & out!

/meister&ikx/