Läheb siis lahti see andmine ...
Oii kurja, kas niimoodi me siis mängimegi wä? :)

Eile õhtul saime siis teada ka tänase esimese ringi tiiajad. Ütleme nii, et ega siin väga selle kiirusega ei hiilata ja orgunnimine ka veidi lonkab vasakut jalga. Golfbox'i nad üldse ei tunne ja kogu värk toimub meile mingis arusaamatus keskkonnas, aga pole hullu, ka nemad õpivad. Prooviringi ajal liitunud slovakk Jakub väitis, et neil siin mingi 25 väljakut ja 4-5t mängiat. OK see selleks.

Täna oli start päris vara, vastavalt 8.20 meister ja 8.30 kohe ikx järgi, seetõttu oli äratus ning hommikune kehakinnitus ca 7.20 paiku. Hommikusöök nagu ka eelmisel hommikul oli täiesti arvestatav ja hea, kuigi see põhjamaine keha keeldub veel nõnda vara toitu vastu võtmast. Veidi sundida oli vaja.
Tegime ka mõned harjutuslöögid ikka ja ega oligi minek, palju siin molutada enam polnud.
Endast rääkides, siis alustasin üsna korralikult, mingid Bogey'id ja Par'id kohe alguseks polnud ju üldse mitte pahad. Esimese Par3'e käkkisin veidi ära aga parandasin kohe järgmisel Par5'l kena Par'iga. Üldiselt olid mängukaaslased täitsa tubli tasemega ja väga Honour'i ei saanud, kuid mõned korrad kindasti suutsin ka nende "tuju rikkuda". Esimene pool mööduski üsna sarnaselt prooviringile. Peamiseks probleemiks oli just keeruliste ja kitsaste griinide tabamine - avalöögid olid kenasti mängus aga jah just palli oskuslik sokutamine griinile jättis täna veel soovida. Kuna mul oli fladis ka üks noor ja lootustandev kohalik talent, siis võttis tema löökide valmistumiseks eriti pika aja ja ikxi flait lähenes meile põhimõtteliselt peale igat rada. Poleks tahtnud küll tema nahas olla - kui igat sooritust peab minuteid ja minuteid ootama ...
Ikxiga kohtusime ka paaril korral rajal ja vahetasime viipekeeles paar krõbedamat väljendit mängu kulgemise kohta. Nagu ma aru sain, hakkas ka temal "juhtuma" ja kohe alguses. Aga no andke andeks, me tõesti pole siin varem mänginud ja kõik tundub nii teistmoodi ja griinid megasuurte kalletega pluss veel muud jutud sinna otsa. Vahepeal kostitas ilmataat meid veel mõnusa paduvihmaga, nii et päris keeruline oli isegi avalööki sooritada!

Päeva lõpuks siiski tulemused kirjas ja koht Top20 enam kui kindel :) Saab paremini ja seda me siin homme püüdma lähemegi. Nagu kergejõustikualadega võiks paralleeli tuua - esimene katse kindla peale tehtud, nüüd vaja veidi rohkem riskida ja juurde panna. Näha kas see ka õnnestub, oleneb paljustki ka tänase õhtu tarbimisest :) Esialgu läksime Rum&Cola peale aga vana hea Vanakene aitas jälle välja - nii et kui homme pole just BM'i või Lempsu pandud Pin'id üritame kõigest väest ettepoole pressida. 
Just saime teada ka homsed tiiajad ja ega nad siin väga ei üllata - samad kellajad nagu tänagi! Seega varsti peaks põhku heitma, et hommikul vähe värskem olla. Ahh jaa, ringi sõitsime ka veidi ja päris kenad kohad on ikka siin piirkonnas - vaated lummavad ja tasub kindlasti ka talveperioodil külastada!
Over&out

/meister&ikx/