Omajagu oli ka tegemist, et varem ei jõudnudki kirjasulge tindi sisse kasta ...
Kokkuvõttes tegime siiski "omad" ära

Alustasime siis jällegi varajase äratusega (kell 7.00) ning peale kiiret hommikueinet, suundusime ka harjutusväljakule. Tahtsime mõlemad täna end parandada - liiga palju lööke jäi pisidetailide taha. Aga seda on lihtsam öelda, kui teha. Etteruttavalt võib juba ära mainida, et kahjuks me oma tahtmist ei saanud ning tulemused olid esimesest päevast veidi isegi kehvemad. 
Minul olid flaidis kohe eriti aeglased mängijad - ka ikx kohe minu tagant startides pani seda terve päeva jooksul pidevalt tähele! Eks see pärssis ka enda mängu ja kes teab, võibolla läks selle nahka isegi täiesti korralik mänguring. Kohe kuidagi ei saanud hakkama esimese rajaga, mis küll alla 400m pikk aga lähenemislöök tuleb teha griinile, mida ümbritseb kolmest küljest vesi ja seda ca 145-155 m pealt. Niisiis nagu mainitud andsime teisel päeval veidi tagasi ja üldkokkuvõttes on ikx 12 kohal ja mina 18-ndal. Selle peale tuli hirmus isu õhtul kerge kärakas panna ja kaasavõetud Vanakene täitis selle ülessande ka eeskujulikult - täiesti nauditav õhtu drink segatuna Colaga :)

Kuna viimaseks päevaks koostati tii-ajad vastavalt tulemustele ehk pööratud järjestuses nagu ikka siis lootsin, et ei pea seekord kell 7.00 ärkama ja saame ka korralikumalt valmistuda. Üllatus ei lasknud end aga kaua oodata - minu start jälle 8.20 ja ikxil 8.40. No kaua võib ...
Range'l nagu ikka on löögid kenad ja lendavad nagu ise tahad - vasakult paremale või vastupidi. Otepäält välja kasvanud vanasõna isegi kinnitab seda (meenus kohe BM'i suust väljalastud luulerida).
Pikemalt sellel ei peatuks vaid pigem võtaks viimase mänguringi kokku. Alustasime mõlemad päris kenasti ja peale paari rada olime kõigest mina +3 ja ikx +1 raja Par'ist. Edasi läks veidi erinevalt ja esimese poole lõpetasime vastavalt +6 ja +8 üle - seega jäi veel lootus täiesti korralikule lõppkohale.
Enda kohta oskan öelda niipalju, et flait oli väga meeldiv ja mis peamine, kiiresti liikuv! Uskumatult palju annab selline asi ka enda mängule juurde, kui ei pea minuteid kellegi imeaeglase proovirutiini järel ootama. Väike seik veel siia vahele - teisel rajal võttis minu mängukaaslane Vladislav kotist isetehtud Slivovice'i ja nööpis ilma pikema jututa lahti - "Margo, proovi. See on minu tehtud!" :) Kuidas sain sellisele ilusale zestile ära öelda - muidugi, et maitsesin seda 52 kraadist "ploomipuskarit". Edasi sai selline mekkimine väikeseks traditsiooniks ja peale paari-kolme rada ikka kordasime protseduuri korduvalt. 
Teist raja poolt alustas ikx kohe Birdie'ga ning see andis talle kindlasti lootust hea tulemuse saavutamiseks. Pealegi polnud neid "aeglaseid tegelasi" enam tema ees jõlkumas - mängida sai täiesti omas tempos ning harjumuspäraselt. Kuna aga Slivovice pakkujat tema flaidis vist polnud, tõid järgnevad rajad talle pigem plusse ning pärast 15-ndat rada oli koos +17. Mul õnnestusid teise poole avarajad minu eelmisi ringe silmas pidades, täiesti normaalselt ning 15-nda läbides olin +10 lööki üle.
Oma ainukese "ametliku" Birdie sain kirja 17ndal rajal (312 m Par4) ja Slivovice käis jällegi kergelt suu peal ära - selliste kaaslastega on ka parajas leitsakus (temperatuuri oli viimasel päeval ca 24-26 kraadi) mõnus ja lõbus mängida. Aeg lendab iseenesest ning tekkinud väsimus ei tulegi väga meelde.
Kokkuvõttes tõmbasin viimasel veel Double Bogey peale ja +11 lõpetas minu võistluse. Ka ikx võitles kõvasti lõpuni ja seega saime enda kohta täiesti rahuldavad tulemused lõpuprotokollis kirja. 

Otsustasime ka pärast väikest pesu ja asjade pakkimist samal päeval ka kodutee ette võtta ning väga enam tulemusi ootama ei jäänud. Enne lahkumist kohtusime ka Lomnicky Golfiklubi presidendiga, ühe vanahärraga, kes oli meid võõrustanud Sylvia isa. Surusime kätt ning kiitsime korraldajaid nagu ikka sellisel puhul on kombeks teha. Neil oli väga suur rõõm meid mängimas näha ja siiralt rõõmustasid, et sellise pika teekonna ette võtsime. Meile anti kaasa ka mõned brozüürid väljaku kohta, seega kui on huvitatuid, andke julgelt märku ja saame informatsiooniga teid varustada.
Mõelda vaid - 1400 km ja saab taas oma kodus ja oma voodis magada. Over&out

/meister&ikx/