KKK ja vastused

Kuidas meie kaudu tellitavad tooted kliendini jõuavad?
Võimalusi on mitmeid. Kasutame peamiselt Venipaki, Cargobusi või pakiautomaatide teenuseid ning suuremate tellimuste puhul on see teile täiesti tasuta!

Millised on orienteeruvad tellimuste täitmise tähtajad?
Palju oleneb ka tellitavast tootest aga siiski üritame enamus tellimusi täita ca 14 päeva jooksul tellimuse esitamisest. Va tooted, mis vajavad tehases tootmist (nagu sissekootud rätikud jms). Kohapeal olevaid tooteid suudame ka kiiremini tarnida.

Mis formaadis peaksid meile saadetavad logod olema?
Kõige paremini sobivad meile vektorgraafika failid - nt cdr, eps, ai või pdf formaat! Saame hakkama ka kõrge resolutsiooniga jpg failiga. Küll aga ei saa me siis  garanteerida parimat tulemust ja kõrget trükikvaliteeti! Küsige julgelt soovitusi logo saatmisel!

Kas meie pakutavad helkurid vastavad EU kvaliteedinõuetele?
Jah saame teile kinnitada, et kõik meie poolt müüdavad pehmed helkurid ja SlapWrapid on toodetud vastavalt Euroopa Liidu nõuetele ning vastavad EN13356:2001 standardile!

Kas meil trükitud keraamilised kruusid on pesemiskindla värviga?
Jah me kasutame kruuside, klaaside jms toodete puhul kahekomponendiga trükivärve, mis kinnituvad kenasti ning peavad vastu ka nõudepesumasinas pesule!

Kui teil pole veel päris enda logo, kas saate siis meilt abi?
Kindlasti saate! Kui on kindel soov tellida aga puudub logo, aitame Teid meelsasti ning ükski tellimus selletõttu tegemata kindlasti ei jää :)